SO 20.4. – Né pětku ne…

Osoblaha – Vysoká 5:2 (1:0) Branky : 2x Pecha, 2x Kotlár, Fiedor

Sestava : Tošenovský – A. Rác, Krejčí, Peterka, Šrubař – Fiedor, Pavlíček, Vašut, R. Rác – Balog, Pecha

Střídání : Kotlár, Kocián, Němec, Grohman

Ano, známý to song od Pavla Melena ( rok 1984 ) jistě nechtěli slyšet hráči Vysoké, ale naši nejskalnější fanoušci jim ho v 90 minutě dopřáli. Soupeř z kategorie velice neoblíbených, zima jak v Rusku, na teploměru 4 stupně a déšť se silným větrem provázel naše hráče celý první poločas. Povzbudit naše borce přišli v tomto nevlídném počasí ti nejvěrnější a byli po zásluze odměněni výkonem kluků na hřišti. Pod již plnou taktovkou Honzy Hrabovského, který se ujal tohoto nevděčného řemesla se první poločas nesl zcela v naší režii. Hosté ohrozili Honzu Tošenovského pouze jedinou, ale nutno říci hezkou střelou, která však skončila na břevně. Za to my… Opět šance, které nedokážeme proměnit ani v těch nejvyloženějších šancích. Tu největší zahodil Roman Rác, který zblízka ve velmi dobré pozici přestřelil. Pak přišla 20 min. – střela Pavlíčka zpoza šestnáctky, vyražený míč a gólová dorážka Dominika Pechy 1:0. Hostující brankář pak předvedl ještě další dobré zákroky, kterými držel jejich mužstvo. Ve druhém poločase se počasí trochu umoudřilo, ale pouze v tomto smyslu, že místo deště přišlo silnější mrholení. Naši mysl však v 57 min. rozehřál navrátilec do sestavy Ruda Kotlár, který zvýšil pěknou střelou ve vápně na 2:0. Hosté zareagovali snížením v 57 min. na 2:1, ale v 60 min. vybídl pěknou uličkou kapitán Marek Vašut Jožku Fiedora, který ze strany mířil na zadní tyč přesně mezi gólmanem a první tyčí – 3:1. V 76 min. zapsal v zápase svůj druhý gól mladičký Dominik Pecha a rázem bylo skóre 4:1. Hosté sice zlobili , ale nic vážného si nevytvořili. Až v 90 min. se jim podařilo snížit a to přímo z rohového kopu. V krátkém nastavení však onu pětku nakonec dokázal vsítit Ruda Kotlár taktéž svým druhým gólem v zápasu a rozezpíval naše fanoušky výše uvedeným songem.